Deri Cüzdan Nasıl Temizlenir ?

Her gün kullandığınız deri cüzdan için de temizlik ve bakım yapmanızda fayda var. Cüzdanınız sürekli cebinizdeyse deformasyona uğrama ihtimali daha yüksektir. Deri çantaların bakımı için kullandığınız yöntemlerin birçoğunu cüzdanlarınıza bakım yaparken tercih edebilirsiniz. Ayda bir deri bakım yağı ya da kremiyle cüzdanınızın dış yüzeyini silebilirsiniz. Bu bakım, cüzdanınızın deri görüntüsünü korur, parlaklığını yitirmesini önler.

Deri Cüzdan Temizliği

Deri çanta temizliği nasıl yapılır, kullanılmadığında nasıl saklanır bilmek gerekiyor. Sırt, omuz, el, bel çantalarında deri tercih ediyorsanız deri çantanızın bakımında dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan biri de muhafaza kurallarıdır. Deri çantanızı artık kullanmıyorsanız eğer öylece dolaba ya da bir yatağınızın altına atmamalısınız. Çanta bakım ve temizliğinin ardından çantanızın için kâğıtlarla doldurmalısınız. Çantanızın içini gazete kâğıtlarıyla doldurmanız, çantanın formunu kaybetmesini önler.

Çantanın şeklini yitirmesi, kalıcı kırışıklığa sebep olur. Gazeteyle doldurduğunuz çantayı rengini kaybetmemesi için güneş görmeyen bir alanda muhafaza etmelisiniz. Çantanızı koruyucu kılıfınız sayesinde çantanızı uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz. Eğer birkaç ay sonra çantayı tekrar kullanmayacaksanız deri çanta bakım yağı ile arada sırada bakım ve temizlik yapabilirsiniz.

Deri Cüzdan Bakımı Nasıl Yapılır ?

Comments (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat Sepetim
Kapat Favori Listesi
En son incelenenler Close
Kapat

Kapat
Menü
Kategoriler