Cüzdan Rengi Seçimleri Hakkında

Kırmızı – Zenginliğin Sihirli Rengi

Başarı, prestij ve parlak ilerleme ile en çok ilişkilendirilen renk söz konusu olduğunda, bu renk güzeldir, berrak kırmızıdır. Kırmızı, ateş ve güneş enerjisine sahip bir renktir.

Çin ve Hindistan’da kırmızı mutluluğun rengidir. Aynı zamanda aşk ve romantizmle ilişkilendirilen ve kadınlara en çok yakışan renktir. Feng shui’de kırmızı, tanınmanın, şöhretin ve öne çıkmanın ve başarının maddi varlıklarının rengidir.

Kırmızı mutlu bir enerjinin rengidir. Kırmızı bir cüzdan satın aldığınız zaman, gelir ve servet için hayatınıza enerji vermenin en iyi yollarından bir tanesidir. Daha da iyisi, kırmızı bir cüzdan olması çantanızda enerji verecektir. Kırmızı olmayan bir cüzdan taşırsanız, cüzdanınızın içine enerji vermek için kırmızı bir şeyler eklediğinizden emin olmanız gerekir. Kırmızı, gücün rengidir. Ayrıca para sorunları ile karşılaştığınızda kullanmak için iyi bir tanesidir. Ancak dengeli bir şekilde kullanılmalıdır. Çinliler bunun bolluğun ve zenginliğin rengi olduğuna inanırlar.

Siyah – Prestijin Rengi

Sırf finansal güç ve ciddi para kazanma işi için, bir güç komisyoncusunun tüm özelliklerini karşılayan tek bir renk vardır ve o renk siyahtır. Siyah renk güç, otorite ve sofistike imajını getirir ve feng shui’de siyah fırsat, zenginlik ve refahı temsil eder.

Mavi – Daha Fazla Para

Bir iş ve sabit bir gelir kaynağı arıyorsanız, gerçek mavi tam size göre. Lacivert veya mavi renkli bir cüzdan, gelir kaynaklarınızı sağlam tutmanıza ve büyümenize yardımcı olacaktır. Güzel donanıma sahip, özellikle altın tonlu, zengin görünümlü bir donanma çantası arayın. Bu kombinasyon hem çarpıcı hem de klasik ve özellikle iş görüşmelerinde artan bir geliri teşvik etmek için mükemmel.

Mavi, bolluğun antik sembolü olan feng shui öğesinin rengidir. Mavi cüzdan için çok iyi bir seçim yapar. Ancak, kendi enerjinizle nasıl çalıştığına dikkat edin.

Pembe – Parlak, Mutlu Refah

Çocukken harçlığınızı alıp hemen bir şeyler almak için dışarı çıktığınızda ne kadar mutlu olduğunuzu hatırlayabiliyorsanız, pembe bir cüzdanın anlamı budur. Pembe, kırmızının yalnızca daha hafif bir versiyonudur, bu nedenle kırmızının sahip olduğu tüm niteliklere sahiptir, ancak daha hafif ve eğlenceli bir yanı vardır. Kırmızı başarının rengidir, pembe ise gelirinizle iyi vakit geçirmenin rengidir.

Beyaz – Maddi Güç Sağlar

Beyaz renk genellikle bir güç rengi olarak göz ardı edilir, ancak olmamalıdır. Beyaz, metalin rengidir ve metal, para, kariyer gelişimi ve gelir unsuru olan suyu yapar. Dikkat çekmek, beklenmedik insanları ve etkili insanların desteğini çekmek istediğinizde, beyaz bir çanta, özellikle altın donanımlarla donatılmışsa, taşımanız gereken bir güç çantasıdır.

Yeşil – Geliriniz Artacaktır

Yeşil bir cüzdan da gelir fırsatlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Girişimciler, daha fazla servete katkıda bulunacak iş fikirleri için yaratıcılıklarını ve özgünlüklerini kıvılcım çıkarmaya yardımcı olacağı için yeşil bir cüzdanı değerlendirebilir. Feng shui elementinden olan yeşil, geçmişinizin hikayesi ne olursa olsun, yeniden başlamak, taze ve açık başlamaya hazır olmak için mükemmel bir renk seçimidir.

Altın – Şöhretin Rengi

Altın ışıktır, hayattır ve aslında parayı hayatınıza çekmek için en iyi renktir, ayrıca iş ve refahta başarıdır. Altın aynı zamanda şöhretin ve parlaklığın rengidir. Bu renkte cüzdan alırsanız borçlarınıza ve sorunlarınıza son verecek çözümü bulmaya istekli olacaksınız.

Kahverengi – Ekonomik ve İstikrarı Teşvik Eder

Kahverengi, muhtemelen en popüler cüzdan rengidir (siyahtan sonra), çünkü bu seçimi çok çekici kılan çok sayıda güzel deri dokusu ve doğal renk varyasyonu vardır.

Kahverengi nötr bir renktir ve para çekmek için en iyi renklerden biridir. Çok güçlü görünmüyor, ama aslında istikrarı ve ekonomik güvenliği teşvik etmek için mükemmel bir enerjiye sahip bir renk. Kahverengi bir cüzdanınız varsa, bu renk gelirinizi güvence altına almanıza yardımcı olur, böylece kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

 

Sarı – Zihni ve Yaratıcılığı Teşvik Eder

Para çekmek istiyorsanız, sarı da bu amaç için iyi enerjiye sahip renklerden biridir. Sarı, zihninizi daha aktif hale getiren ve yaratıcılığı teşvik eden renktir. Fırsatları cezbeden, hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıran bir renktir.

Turuncu – Hedefinizi Ulaştırır

Turuncu para çekmek için beş renkten biridir. Sarıdan gelen enerjiyi kırmızı rengin gücüyle birleştirir. Bu size hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan gücü ve kararlılığı sağlayacaktır. Turuncu aynı zamanda refah ve parayla da ilgilidir.

Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit, sed do.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus at leo dignissim congue. Mauris elementum accumsan leo vel tempor. Sit amet cursus nisl aliquam. Aliquam et elit eu nunc rhoncus viverra quis at felis.

Be who you are and say what you feel, because those who mind don’t matter, and those who matter don’t mind.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit at leo dignissim congue. Mauris elementum accumsan leo vel tempor. Aliquam et elit eu nunc rhoncus viverra quis at felis et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit at leo dignissim congue. Mauris elementum accumsan leo vel tempor. Aliquam et elit eu nunc rhoncus viverra quis at felis et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit at leo dignissim congue. Mauris elementum accumsan leo vel tempor. Aliquam et elit eu nunc rhoncus viverra quis at felis et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Nulla fringilla purus Lorem ipsum dosectetur adipisicing elit at leo dignissim congue. Mauris elementum accumsan leo vel tempor. Aliquam et elit eu nunc rhoncus viverra quis at felis et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Kadın Cüzdanında Olması Gerekenler
Deri Cüzdan Bakımı Nasıl Yapılır ?

Comments (1)

  1. NasaTheme

    The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters. On the other hand, we denounce with righteous indignation and dislike men who are so beguiled and demoralized by the charms of pleasure of the moment, so blinded by desire.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat Sepetim
Kapat Favori Listesi
En son incelenenler Close
Kapat

Kapat
Menü
Kategoriler