Kadın Cüzdanında Olması Gerekenler

Evden asla onsuz çıkmamanız gereken bir şey varsa, o da cüzdanınızdır. İster mağazaya hızlı bir geziye, ister bir yere uzun bir yolculuğa çıkıyor olun, cüzdanınızın tam orada olduğundan emin olmak için çantanızı kontrol etmek her zaman akıllıca bir fikirdir. Bu, evden uzakta olduğunuzda günü tam anlamıyla kurtarabilecek diğer birkaç temel öğenin yanı sıra yanınızda getirmeniz gereken önemli bir öğedir!

Ama mesele şu ki, sadece yanınızda bir cüzdana ihtiyacınız olduğu gerçeği değil. En önemlisi, cüzdanınızın içinde her şeyi kapsadığınızdan emin olmak için temel öğeler olmalıdır. Seyahatiniz sırasında düşünmeniz gereken masraflar var ve cüzdanınızda bazı önemli eşyalarınız yoksa, yol boyunca strese girebilirsiniz. İşte evden uzaktayken stres seviyenizi en aza indirmek için cüzdanınızda her zaman bulundurmanız gereken birkaç önemli şey;

Nakit

Muhtemelen cüzdanınızın sahip olduğu en önemli iş paranızı güvende tutmaktır. Çoğu insan kredi kartlarına büyük ölçüde güvense de, acil durumlar veya kredi kartı etmeyen nadir satıcılar için elinizin altında biraz nakit bulundurmak asla kötü bir fikir değildir.

Banka Kartları

Hemen hemen tanıdığınız herkesin yanlarında taşıdıkları en az birkaç kart vardır (kredi ve banka kartı). İster şehirde ister seyahatte olun, bu kartlardan birkaçını cüzdanınızda taşımak mantıklıdır çünkü onlara ne zaman ihtiyacınız olacağını asla bilemezsiniz. Uzaktayken paranızın ne zaman biteceğini asla bilemezsiniz, bu nedenle banka kartlarınızı yanınızda getirmeniz de iyi olur. Bu, satın almayı planladığınız ürün gerçekten bir gereklilik olduğu sürece, nakit bittiğinde önemlidir.

Kimlik

Kamuya açık olduğunuzda her zaman yanınızda olmak için kanunen kişisel kimlik belgesi gereklidir. Bu nedenle çoğu cüzdan üreticisi, kimliğinizi güvenli saklayabileceğiniz şeffaf bir plastik kılıf içerir.

Ehliyet

Araba kullanıyorsanız, ehliyetinizin yanınızda olması gerekir. Açıkçası, bir cüzdan, ehliyetinizi güvenli ve emniyetli tutmak için mükemmel bir yerdir.

İndirim kuponları

Günümüzde, giysi, yemek, mobilya, ev geliştirme malzemeleri vb. gibi aklınıza gelebilecek her şey için kuponlar içeren bir dizi çevrimiçi kaynak bulabilirsiniz! Bu kuponları perakendecilere sunarak çeşitli ürünlerde indirimler elde edebilirsiniz, bu da sizin için büyük tasarruf anlamına gelmektedir.

Kupon kaynakları için interneti kontrol etmeyi alışkanlık haline getirin ve bunları cüzdanınıza yerleştirin. Telefonunuza kolayca indirebileceğiniz çevrimiçi kuponlar da vardır, bu nedenle bu kuponlar için cüzdanınızda bir sürü kağıt olmasına gerek yoktur.

Cüzdan Rengi Seçimleri Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat Sepetim
Kapat Favori Listesi
En son incelenenler Close
Kapat

Kapat
Menü
Kategoriler