GIO&MI 1996 YILINDA İZMİR’DE KURULDU

1996 yılında İzmir’de kurulan GIO&MI, dünyaca ünlü bir çok markayı Türk tüketicisinin hizmetine ve beğenisine sunarak, Türkiye’nin birçok şehrine yayılmış müşterileri ile moda sektörde saygın ve güvenilir bir yer edinmeyi başarmıştır.
GIO&MI, Türkiye’nin en güzel ve yaratıcı şehirlerinden biri olan Egenin incisi İzmir´den kendi tasarımı ve üretimi olan ürünleri de Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır. Sektöründeki yurtdışı firmalarında dikkatini çeken GIO&MI ihracat payını da gün geçtikçe arttırmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Üye olmak için üyelik formumuzdaki bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir.

Ürün teslimatları 3 iş günü içerisinde kargoya verilir ve ortalama 3 iş günü içerisinde kargo ile teslimatı gerçekleştirilir.

Sipariş ettiğiniz ürünün faturası ve irsaliyesi ürününüz ile birlikte gelecektir. Sipariş ettiğiniz ürünün fatura ve irsaliyesi, kolinin üzerindeki özel poşette gelecektir. Lüften faturanızı saklamadan kolinizi atmayınız.

Online satış bölümümüz Pazartesi-Cuma 08:30 ile 19:00 arası hizmet vermektedir. Tüm sorularınız için iletişim sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.

Kariyer

GIO&MI’de çalışmak isterseniz, lütfen bize e-posta gönderin: info@giomi.com.tr

Kapat Sepetim
Kapat Favori Listesi
En son incelenenler Close
Kapat

Kapat
Menü
Kategoriler